Upravit stránku

Bydlení šetrné k životnímu prostředí a vaší peněžence

Pohodlné bydlení, které bere ohled na životní prostředí a zároveň umí šetřit náklady na provoz domu? Přesně tyto hodnoty splňují rodinné pasivní domy postavené systémem Velox.

Naše pasivní domy jsou oceňované odbornou veřejností zejména kvůli svému praktickému dispozičnímu řešení v kombinaci s vysokým komfortem. Jedinečnou architeturu s více než 10 místnostmi a velkou úsporou energií si zkrátka zamilujete.

Podívejte se na řadu řešení pasivních rodinných domků v našem katalogu, který vám pošleme zcela zdarma.

Ochrana rodinného rozpočtu i před rostoucími cenami energií

Díky chytrému systému Velox jsme zrealizovali již více než 2000 staveb. Roční měrná spotřeba tepla se pohybuje do 20 kWh/m2, a to zejména díky izolačním deskám od rakouského výrobce VELOX-WERG, které upřednostňujeme před pálenými cihlami. 

Unikátní sendvičová kostrukce stavebního systému s nosnými stěnami snižuje náročnost stavby a při stejných obvodových rozměrech získáte více místa než ve zděném domě. Velkou výhodou našich domů také je, že nepotřebují klimatizaci z důvodu těžkého betonového jádra, které vyrovnává denní a noční teploty svojí akumulační schopností.

Při výběru záleží na vašich preferencích, zda upřednostníte jednopatrový dům MINERVA, nebo patrové doby MAPLE, SPRUCE nebo LIME a PRIMA se zakřivenou střechou.e

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti