Upravit stránku

Dům Mini = úspora ve všech ohledech

Dům jež je krásný a zároveň vás jeho provoz nestojí velké peníze. To je dům Mini. Začtěte se do článku z časopisu Můj dům a sami zhodnoťte, zda se jedná o dům vašich snů.

DOMEM ROKU 2016 se stal dům PINE

V letošním již 21. Ročníku soutěže Dům roku 2016 se naší firmě velmi dařilo. Hned tři z našich typových domů byly „na bedně“ a i ocenění byla krásně rozdělena od třetího…

Ocenění Dom roka 2015 pro firmu Hoffmann

V rámci ankety DOM ROKA 2015, kterou pořádá Vydavatelství Business Media CZ, s.r.o. a časopis Rodinný dom byla firmě Hoffmann spol. s r.o. Chrudim a realizační firmě EnergoDomčeky s.r.o. udělena Cena čtenářů v kategorii stavby podle individuálního projektu za Víkendový dům Lomnica.   

Novinka v nabídce firmy Hoffmann

VARIO – poskladajte si Váš dom podľa Vašich predstáv

Tak ako sa mení svet okolo nás, tak sa mení aj človek a jeho požiadavky na bývanie v rodinnom dome, spôsob financovania výstavby, dĺžku výstavby, kvalitu bývania a v neposlednom rade požiadavky na veľkosť a komfort jeho domu.

Přístavba Wellness hotelu V NEBI

Stavební systém VELOX je prezentován, mimo jiné své výhody, jako maximálně flexibilní, kdy nejsou výjimkou ani změny prováděné při realizaci, přímo na stavbě. Je to možné díky tomu, že se desky řežou na požadované rozměry u dveří, oken, překladů až na staveništi. Tato výhoda se plně projevila právě při této zakázce, kdy k původní části stavby byla navržena přístavba, která navýší již tak velký komfort budoucích klientů hotelu.