Upravit stránku
Pořízením domu práce nekončí, naopak v mnohém teprve začíná. Pro nákup toho správného vybavení potřebujete nejen adekvátní finanční rozpočet, ale také dostatečnou dávku inspirace a organizace. A v neposlední řadě internet. Pak už můžete směle vybírat.  
Interiér

Nakupujte přes internet, ušetříte

V poslední době rapidně narůstá počet lidí, kteří nakupují vybavení domácnosti přes internet. Je to jednodušší, pohodlnější, levnější, a navíc ušetříte nesmírnou spoustu času. Ve většině případů si objemnější kusy nábytku tak jako tak žádají dovoz až domů, a pokud nemáte zrovna dodávku, táhnout se do kamenného obchodu jen pro výběr a platbu se vám nemusí vyplatit. Není výjimkou, že při takových nákupech pak člověk vybere daleko více věcí, na které narazí a které ve finále ani nepotřebuje. Rozmyslete si to v klidu doma.

E-shopů zaměřených na nábytek a dekorace je mnoho, ale co byste řekli tomu, kdyby byly produkty z různých e-shopů na jedné webové stránce? Takovou výhodu na svém webu nabízí Biano.cz, internetový vyhledávač nábytku a dekorací s více než 900 obchody. Ať už sháníte nový gauč, postel, matraci, nebo třeba závěsy do koupelny či držák na zubní kartáček, najdete je právě tam. Rychle, pohodlně a na jednom místě.
Biano.cz

Vybírejte produkty, které odpovídají vašim představám

Sekci si vyberete sami. Produkty jsou roztřízeny podle místností, volit konkrétní zboží ale můžete i kliknutím na Dekorace, Nábytek nebo Textil. Svůj výběr můžete zúžit navolením jednotlivých vlastností: rozměru, funkce, materiálu, barvy a cenového rozpětí. Díky tomu máte jistotu, že si k vám najde cestu přesně takové zboží, které hledáte, bez ohledu na specifikaci vašich požadavků. 

Pro inspiraci nemusíte chodit daleko. Kolekce s tematickými produkty, tipy v konkrétních realizacích či články v magazínu, které přináší aktuální trendy ze světa bydlení a designu, to vše vám pomůže lépe se zorientovat na dnešním trhu. Čerstvou dávku inspirace najdete denně i na sociálních sítích Biana. Nejen, že vám doporučí aktuální nabídku podle sezóny, neunikne vám navíc žádná výhodná akce a výprodej. 

Biano.cz

Nebojte se svěřit profesionálům

Najít si svůj styl je na vás, s množstvím ilustračních fotografií a tipů jej však najdete snadněji, ať už jste milovníkem designových kousků či sériově vyráběného nábytku. Pro lepší představu realizace stačí zabrousit do sekce Inspirace s galerií realizovaných projektů předních designérů. Může se totiž stát, že se vám zalíbí konkrétní produkt v realizaci a sami pak nevíte, kde k němu přijít. Na Bianu se vám dostane odpovědi a rovnou i odkazu k jeho zakoupení na příslušném e-shopu. 

Designéra navíc na základě jeho projektů můžete sami kontaktovat. Najděte si takového, který nejlépe porozumí vašim představám a vytvoří vám domov na míru. Nebo se do výběru pusťte sami a přetvořte si vize v realitu tak, abyste si vytvořili domov, ve kterém se vám bude lépe bydlet, a ještě spokojeněji žít.

Biano.cz